2016

Absoluta feminina
1ª Paula Mayobre González
2ª Raquel Suárez Pedrosa
3ª Sara Pérez Rodríguez

Absoluta masculina
1º Víctor Riobó Villanueva
2º Rubén Diz Díaz
3º Nuno Filipe Costa

Clasificación completa
Clasificación absoluta (categorías C, D, E e F) (PDF, 509 kb)
Clasificación dos corredores locais (categorías C, D, E e F) (PDF, 509 kb)
Clasificación da categoría B (PDF, 60 kb)
Clasificación da categoría A (PDF, 60 kb)
Participantes na categoría A Especial (nesta categoría non hai orde de clasificación) (PDF, 67 kb)

2015

Absoluta feminina
1ª Paula Mayobre González
2ª Mª Jesús Gestido Rodríguez
3ª Raquel Suárez Pedrosa

Absoluta masculina
1º Robertas Geralavicius
2º José Manuel Vilacoba Vieito
3º Luis Calvo Castro

Clasificación completa
Clasificación absoluta (categorías C, D, E e F) (PDF, 54 kb)
Clasificación categoría A especial (PDF, 94 kb)
Clasificación categoría A (PDF, 96 kb)
Clasificación categoría B (PDF, 96 kb)

 

2014

Absoluta feminina
1ª Mª Jesús Gestido Rodríguez
2ª Raquel Suárez Pedrosa
3ª Mela Penas Blanco

Absoluta masculina
1º Víctor Riobó Villanueva
2º Hassan Lekhili
3º Francisco José Sánchez López

2013

Absoluta feminina
1ª Raquel Suárez Pedrosa
2ª Laura Rosende
3ª Carmen Fuentes Castro

Absoluta masculina
1º Robertas Geralavicius
2º Manuel Vieites Carballo
3º Cristian Díaz Lorenzo

2012

Absoluta feminina
1ª Raquel Suárez Pedrosa
2ª Isabel Sáez Batallán

Absoluta masculina
1º Akka Essaadaoui
2º Manuel Vieites Carballo

2011

Absoluta feminina
1ª Raquel Suárez Pedrosa
2ª Mela Penas Blanco
3ª Laura Rosende Sáez

Absoluta masculina
1º Gustavo Platas
2º Akka Essaadaoui
3º Cristian Díaz Lorenzo

2010

Absoluta feminina
1ª Solange Pereira da Ponte
2ª Raquel Suárez Pedrosa
3ª Isabel Sáez Batallán

Absoluta masculina
1º Iván Iglesias Carballo
2º Juan Pablo Fernández
3º Francisco José Sánchez López

2009

Absoluta feminina
1ª Solange Andreia Pereira
2ª Raquel Suárez Pedrosa
3ª Isabel Sáez Batallán

Absoluta masculina
1º Iván Iglesias Carballo
2º José Manuel Vilacoba Vieito
3º Álvaro Prieto Fervenza

2008

Absoluta feminina
1ª Mª del Carmen Rodríguez del Río
2ª Mª José Grobas Garaboa
3ª Marta Marcano Cabrera

Absoluta masculina
1º Iván Iglesias Carballo
2º Cristian Torres Molina
3º Miguel Carrillo

2007

Absoluta feminina
1ª Mª Jesús Gestido Rodríguez
2º Chus Valiño Novo
3ª Pamela Rodríguez Milazzo

Absoluta masculina
1º Alejandro Pesado Fernández
2º Cristian Torres Molina
3º Francisco José Sánchez López

2006

Absoluta feminina
1ª Mª Jesús Gestido Rodríguez
2º Noemí Villar Vargas
3ª Fátima Paz Gago

Absoluta masculina
1º Pedro Nimo del Oro
2º Iván Iglesias Carballo
3º  Robertas Geralavicius

2005

Absoluta feminina
1ª Noemí Villar Vargas

Absoluta masculina
1º Gustavo Platas

3º Iván Iglesias Carballido

2004

Absoluta feminina
1ª Noemí Villar Vargas
2ª Esther Pedrosa
3ª Mª Carmen Rodríguez del Río

Absoluta masculina
1º Gustavo Platas
2º Alejandro Pesado Fernández
3º Francisco Sánchez López

2001

Absoluta feminina
1ª Sonia Botana González
2ª Fátima Paz Gago
3ª Angeles Dopazo Martínez

Absoluta masculina
1º Rafael Fuentes Lubiáns
2º Alejandro Pesado Martínez
3º Francisco José Sánchez López

 

* Faltan os datos dos anos 1993-2000, 2002-2003 e parte dos de 2005 e 2012.